.

.

Чуда на нација девојки Училишна униформа Бермуда шорцеви, големини 4- & плус

Чуда на нација девојки Училишна униформа Бермуда шорцеви, големини 4- & плус

DEN 0.33

Количината на стоката
Това е достапна

Бермудските шорцеви за девојчињата на чудо нација се изработени во удобна, мека ткаенина од твил, која е отпорна на брчки, се намалува и избледи. Совршено за учебната година и пошироко, овие шорцеви ја прават оценката со својот дизајн со четири џеб за да ги одржат нејзините најважни работи и прилагодливата половината за совршено вклопување! Само на. Материјал : 58% памук/40% полиестер/2% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Fit : Редовно. Затворање за големини 4-7 : Затворање на кука-и очи со детали за копчето Faux и ZIP мува. Затворање за големини 8-16 : Функционално затворање на копчињата и летање. Ockебови : 2 предни наклони џебови; 2 џебови за заварување. Карактеристики : прилагодлива половината; отпорен на брчки; отпорен на смалување; отпорни на избледени. Девојки училишни униформа се протегаат Твил Бермуда шорцеви од Wonder Nation.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата