.

.

Деца од garanimals Mid Rise Редовно вклопување во Бермуда кратко, брои, пакувања

Деца од garanimals Mid Rise Редовно вклопување во Бермуда кратко, брои, пакувања

DEN 2.00

Количината на стоката
Това е достапна

365 деца од Garanimals Девојки 2-пакувања со прислушувани шорцеви во Бермуда го олеснуваат зачувувањето на удобните најважни работи за плакарот на вашите мали девојчиња. Измешајте ги и совпаѓајте ги овие цврсти основи со кое било од нејзините омилени 365 деца од врвовите на Garanimals за да ја заврши својата облека од денот. Таа ќе ја сака удобноста, ќе ги сакаш пакетите за заштеда на пари. Достапно во големини 4-10. Сет со 2 парчиња вклучува : 2 пара шорцеви. Влечење на стајлинг; Faux лета. Две предни џебови и два џебови. 69% памук/27% полиестер/4% спандекс. Увезени. Машина за перење. Увезени.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата