.

.

Гараннимали бебе девојчиња и девојки за деца Тропски лисја печати шорцеви од руфли, големини 12м-5Т

Гараннимали бебе девојчиња и девојки за деца Тропски лисја печати шорцеви од руфли, големини 12м-5Т

DEN 1.00

Количината на стоката
Това е достапна

Шарени отпечатоци инспирирани од тропски ги истакнуваат овие удобни, шорцеви што дишат за вашето бебе или девојче од дете од Гаранималс. Со стилот на влечење и трим, овие симпатични шорцеви се одлично одење кога се спарени со нејзините омилени врвови и маички на Garanimals. Повлечен стил. Еластична половината. Трим на руфла; Контраст за печатење. 100% рајон. Машина за перење. Увезени. Девојки за девојчиња за бебиња и мали деца од шорцеви од гаранимали.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата