.

.

Мармонт Хил - Заматена визија Сликарство печатење на завиткано платно

Мармонт Хил - Заматена визија Сликарство печатење на завиткано платно

DEN 768.00

Количината на стоката
Това е достапна

Карактеристики : -Арии подготвени за виси. -Neutral.style : -conteme.color : -blue and Grey.time Purione : -Conte Mium.Medium : -giclee Printed.Product Type : -Graphic Art.Primary Art Material : -Canvas. Големина 18 "H x 18 " W x 1.5 "d -големина : -small 18 " -24 ". Големина 32 " H x 32 "W x 1.5 " D -големина : -Medium 25 "-32 ". Големина 40 "H x 40 " W x 1,5 "d -големина : -large 33 " -40 ". Големина 48 " H x 48 "W x 1.5 " D -големина : -вертирана 41 " and above. Dimensions : Size 18" H x 18" W x 1.5" D -Overall Height - Top to Bottom : -18". Size 18" H x 18" W x 1.5" D - Севкупна ширина -од една до страна : -18 ". Големина 18 " H x 18 "W x 1.5 " D -Depthoer Depth -предна до грб : -1.5 ". Големина 18 " H x 18 "W W X 1,5 "D -Overal Тежина на производот : -5 bs. Карактеристики со големина 24 март9821 пристигнуваат подготвени за обесени. Галерија завиткана во одржливо и невоосновно дрво. Печатење на ликовно платно од колективниот уметнички колектив Мармонт Хил. Професионално се протегаше рака. Вклучува сертификат за автентичност на предмет : Апстракт. Пол : Неутрален. Стил : современ. Боја : Сина и сива. Временски период : современ. Среден : Giclee Printed Product Тип : Графичка уметност. Примарен уметнички материјал : платно. Големина (18 "H x 18" W x 1,5 "D) : мали 18" -24 ". Големина (32" H x 32 "W x 1.5" D) : Среден 25 "-32". Големина (40 "H x 40" W x 1,5 "D) : Голем 33" -40 ". Големина (48" H x 48 "W x 1.5" D) : преголема 41 "и погоре. Димензии големина 18" H x 18 "W x 1,5" D целокупна висина - од горе до дно : 18 ". Севкупна ширина - од страна на страна : 18". Севкупна длабочина - напред до грб : 1,5 ". Севкупна тежина на производот : 5 фунти. Големина 24" H x 24 "W x 1,5" D Целокупната висина - од горе до дно : 24 ". Севкупна ширина - од страна на страна : 24". Севкупна тежина на производот : 6 фунти. Големина 32 "H x 32" W x 1,5 "D целосна висина - од горе до дно : 32". Севкупна ширина - од страна на страна : 32 ". Севкупна тежина на производот : 7 bs. Големина 40" H x 40 "W x 1,5" D Целокупната висина - од горе до дно : 40 ". Севкупна ширина - од страна на страна : 40". Големина 48 "H x 48" W x 1,5 "D Општа тежина на производот : 12 bs.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата