.

.

Cluple Industries Цветни цвеќиња огромна рурална ливада галерија за сликање завиткано платно печатење wallидна уметност, дизајн од Данхуи Наи

Cluple Industries Цветни цвеќиња огромна рурална ливада галерија за сликање завиткано платно печатење wallидна

DEN 583.84

Количината на стоката
Това е достапна

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела 1,5 инчи за виси. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Димензии : 20 x 1,5 x 16 инчи. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . уметнички дела се однесуваат на : растенија, цвет, цвет, сликарство, ливада, поле, цвеќиња, рурални. Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќа Мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка од 1,5 инчи за висини . Дизајн од Данхуи Наи.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата