.

.

СТУПЕЛ ИНДУСТРИИ Бебе Горила животно и цвет Зелена акварелна сликарска слика платно wallидна уметност од Georgeорџ Дијахенко

СТУПЕЛ ИНДУСТРИИ Бебе Горила животно и цвет Зелена акварелна сликарска слика платно wallидна уметност од Georgeорџ

DEN 383.84

Количината на стоката
Това е достапна

Нашето испружено платно е гордо создадено да биде фокусна точка на вашата соба. Ние отпечативме со најдобрите мастила на трајно платно, нашата уметност потоа се сече со рака и се протега над дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи. Вашето ново уметничко дело е подготвено да се дружи без димензии потребни за инсталација : 30 x 1,5 x 40 инчи. Нашето испружено платно е гордо создадено да биде фокусна точка на вашата соба. Ние отпечативме со најдобрите мастила на трајно платно, нашата уметност потоа се сече со рака и се протега над дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи. Вашето ново уметничко дело е подготвено да се дружи без потребна инсталација. Подготвени да висат - не е потребна инсталација или хардвер. Дизајн на уметникот Georgeорџ Дијахенко.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата