.

.

VC 2908C Комплет за вентил и капа

VC 2908C Комплет за вентил и капа

DEN 191.20

Количината на стоката
Това е достапна

UAC A/C System Valve Core и CAP комплетот изгради репутација во автомобилската индустрија за квалитет и занаетчиство. Ние произведуваме A/C System Valve Core и CAP комплетот за буквално секој автомобил на патот денес. UAC A/C системскиот вентил Core и CAP комплетите се достапни за употреба на патишта и надвор од употреба и се дизајнирани за сите временски услови. UAC VC 2908 C Комплет за вентил и капа.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата