.

.

Mahle Radiator Cap CRB17000P

Mahle Radiator Cap CRB17000P

DEN 1.67

Количината на стоката
Това е достапна

Бехр, една од седумте одлични брендови на Mahle Aftermarket, е глобален експерт за термичко управување и долгорочен партнер за развој и добавувач на серии на сегментот на меѓународна оригинална опрема. Производите за климатизација и ладење од Бехр се разликуваат според нивниот квалитет, сигурност и долг животен век. Знаењето на ОЕ и стручноста на Бехр се клучни и директно влијаат на развојот на производите. Mahle Radiator Cap CRB17000 P.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата