.

.

Сензор за брзина Компатибилен со 2003- Mercedes Benz E 2006- Mercedes Benz E Front, Driver или Patherny Side Cyl 3.2L Femaleенски конектор пин тип 2-проток терминал

Сензор за брзина Компатибилен со 2003- Mercedes Benz E 2006- Mercedes Benz E Front, Driver или Patherny Side

DEN 1734.88

Количината на стоката
Това е достапна

PRODUCT SPECIFICSFit : Direct Fit Quantity Sold : Sold individually Connector Gender : Female Connector Terminal Type : Pin Type Terminal Quantity : 2-Prong Terminal Terminal Gender : Male Terminal Includes : Wiring harness Mounting Location : Wheel Replaces OE Number : 2115401317 Interchange Part Number : 0844149, 2115401317 Warranty : 1-year unlimited-mileage гаранција ABS сензор за брзина произведен од компоненти со врвен квалитет, ова е вашата најдобра опција и ефтина замена за вашите потреби за обнова, поправка и одржување - производ за замена на ОЕ за вашиот оштетен или стари фабрички дел.compabtiation со следниве возила : Позиција : Пред, предност, предност, предност, предност, предност, предност, предност, предност, предност, предност, предност, предност, предност, предност, предност, предност, предност, предност, предност, предност, предност, предност, предност, предност, предност, предност, предност, предност, предност, предност, предност, предност, предност, предност, предност, предност, предност, предност, предност : Left or Right Fitnote : Sedan Mercedes Benz2006 CLS500 Base2006 CLS55 AMG Base2007-2010 CLS550 Base2007-2010 CLS63 AMG Base2004-2005 E320 Base2003 E320 Base2007-2009 E320 Bluetec2005-2006 E320 CDI2006-2009 E350 Base2003-2004 E500 Base2003-2006 E55 AMG Base2007-2009 E550 BASE2007-2009 E63 AMG BASE2009 SL63 AMG база го заменува OE Бројот : 2115401317. Броеви за размена на делови : 0844149, 2115401317. Fits Select : 2006 Mercedes-Benz E 350 Wagon 2003-2005 Mercedes-Benz E 320 2007-2009.2009 Mercedes-Benz E 350 2006 Mercedes-Benz CLS 500 C 2007-2010 Mercedes-Benz CLS 550 2009 Mercedes-Benz SL 63 AMG и повеќе-Додадете го вашето возило во нашиот фит-додаток за да проверите.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата