.

.

Без граници на маицата на вратот на јуниорите, 2-пакет

Без граници на маицата на вратот на јуниорите, 2-пакет

DEN 0.67

Количината на стоката
Това е достапна

Двојно на вашите омилени основни тимови со нашата маица за вратот на екипажот без граници 2-пакет. Овие исечени екипи за деколте на екипажот се суштинско парче што треба да ги имате во вашата гардероба. Поставете ги овие тимови со омилената јакна од Jeanан за време на студено време или спарете ја сам со шорцеви за сончев ден! Достапно во црна и три забавни модни бои за да одговара на вашиот секојдневен стил. Исклучиво на. Материјал : 57% памук/38% полиестер/5% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. 2-пакет вклучува : две маици. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. Fit : Опуштено. Деколте : V-врат. Затворање : стил на пуловер. Ракави : кратки ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : исечени; Цврст или печатење на сите. В-врат маица 2-пакет за јуниори од без граници.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата