.

.

Без граници на варситивата лента за кратки ракави на вратот на вратот

Без граници на варситивата лента за кратки ракави на вратот на вратот

DEN 1.00

Количината на стоката
Това е достапна

Оваа маичка за вратот на вратот на Juniors на Juniors е совршено ажурирање за вашата омилена основна мета. Варистичките ленти на ракавите се осигураат дека ќе го добиете најжешкиот тренд на Fall. Варсибилна лента за лажички на вратот на вратот.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата