.

.

Малку Земја Поштенски колк Пак, Далас Каубои

Малку Земја Поштенски колк Пак, Далас Каубои

DEN 319.84

Количината на стоката
Това е достапна

Заминете кон играта, излегувајќи на бегство или на пат да направите грешки, немојте да бидете без класичен пакет на колкот со 3-зип на Littlearth! Направено од 100% полиестер најлон. Одликувајќи се со 3 џебови за да ги чувате вашите работи безбедни и блиски. Пакетот на колкот има прилагодлив затворач на половината и може да се пофали со целосна лого на тимот на боја. Мерки приближно 14 "x 5,25 ". Официјално лиценциран. Препорачано за возраст од 12 и повеќе години. • Изработено од 100% најлон • Прилагодлива лента за колк • Внатрешен оддел, предниот џеб за поштенски патенти, џеб за заден поштенски патент • Лого на целосна боја на тимот.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата