.

.

Билс на Бафало Денот на ранецот, ранец, 17 7,5 12,5 - Хедер.

Билс на Бафало Денот на ранецот, ранец, 17 7,5 12,5 - Хедер.

DEN 447.84

Количината на стоката
Това е достапна

Ова официјално лиценциран ранец на NFL "Daybreak " од страна на северозападната компанија е класика. Овој ранец на логото на тимот е функционален, практичен и во основа е загарантиран да биде вашата нова торба за секој пат. Везеното лого на тимот на НФЛ е прикажано на предниот џеб за лизгање. Исто така, има две големи главни прегради, друг преден патент џеб и прилагодлив, ленти за грб и задниот панел. Оваа торба 17 "H x 7,5 " d x 12.5 "е изработена од 600 D полиестер. Само чисто. Простови не се вклучени. Овој официјално лиценциран ранец на NFL" daybreak "од страна Ранецот на логото на тимот има две големи главни прегради, предниот џеб со патент со џеб со патент и прилагодлив, поставени ленти за грб и задниот панел. Оваа торба 17 "H x 7,5" D x 12,5 "W е изработена од 600 D полиестер. Само чисто место. Реквизити не се вклучени.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата