.

.

Тиркизни и виолетови пролетни цвеќиња врамени сликарски платно уметнички принт

Тиркизни и виолетови пролетни цвеќиња врамени сликарски платно уметнички принт

DEN 297.60

Количината на стоката
Това е достапна

Оваа исклучителна виолетова и тиркизна пролетна цвеќиња врамени wallидни уметности се печати со највисок квалитет на мастило отпорно на бледнее на платно. Нашите ликовни отпечатоци од платно на платно се отпечатени на висококвалитетно памучно платно. Секоја површина на уметнички дела е цврсто испружена во рамките на дрвена рамка од 1 инчи, заштитувајќи ја од свиткување. Исто како и во вистинската галерија, нашите уметнички дела се завиткани со галерија : дизајните продолжуваат на страните. Завршената уметност на платно е конечно инсталиран во рамка од дрво. Кога ќе ја добиете вашата уметност во платно, комплетот за виси е вклучен, така што е подготвен веднаш да се обеси на wallидот. Планинско платно за квалитет на памук. Достапно во неколку бои на рамки. Пристигнува со упатства и комплет за виси. Карактеристики : Стил : Традиционален. Тема : Цветни. Боја : Зелена.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата