.

.

DesignArt 'Апстрактна месечина и сонце во модерното врамен уметнички принт на тоновите на Земјата Тонови

DesignArt 'Апстрактна месечина и сонце во модерното врамен уметнички принт на тоновите на Земјата Тонови

DEN 2.33

Количината на стоката
Това е достапна

Оваа исклучителна апстрактна сонце и месечина во тоновите на земјата, врамени wallидни уметности се печатат со употреба на највисок квалитет на мастило отпорно на блед на платно . Нашите ликовни печати за платно на платно се печатат на високо квалитетно памучно платно. Секоја површина на уметнички дела е цврсто испружена во рамките на дрвена рамка од 1 инчи, заштитувајќи ја од свиткување .. Исто како и во вистинската галерија, нашите уметнички дела се завиткани со галерија : дизајните продолжуваат на страните. Завршената уметност на платно е конечно инсталирана во рамка од дрво . Ние гарантираме безбедна испорака со прецизно пакување и завиткување на вашите уметнички дела во цврста кутија со аголна заштита . Кога ќе ја добиете вашата уметност во платно, комплетот за виси е вклучен, така што е подготвено веднаш да виси на wallидот .. Карактеристики : . - Стил : модерен и современ. - Предмет : геометриски. - Боја : кафеава. - Поставено платно со памучно платно со врвен квалитет . - Достапно во неколку бои на рамки. - Пристигнува со инструкции и монтирање на памучно платно за квалитетно памучно платно. Достапно во неколку бои на рамки. Пристигнува со упатства и комплет за виси.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата