.

.

Производите повторно воспоставени замени за касети со тонер за Samsung CLT-808S црна, цијан, магента, жолта, 4-пакет

Производите повторно воспоставени замени за касети со тонер за Samsung CLT-808S црна, цијан, магента, жолта,

DEN 3983.84

Количината на стоката
Това е достапна

Зачувајте и отпечатете уште повеќе кога купувате со LD производи! Оваа понуда вклучува 1 CLT-K808 S Black, 1 CLT-C808 S Cyan, 1 CLT-M808 S Magenta и 1 CLT-Y808 S жолт ласерски тонер касети. Зошто да платите двојно повеќе за скапото име на брендот Samsung Toner кога нашите резервни резерви за замена за замена се поддржани од 100% задоволство и гаранција за живот? Компатибилен со печатачите Samsung Multixpress SL-X4250 LX и SL-X4300 LX. Употребата на касети за замена и материјали не ја поништува гаранцијата на печатачот. Професионално преработено од производите на ЛД. За употреба во Multixpress SL-X4250 LX & SL-X4300 LX. Вклучено : 1 CLT-K808 S Црна, 1 CLT-C808 S Cyan, 1 CLT-M808 S Magenta, 1 CLT-Y808 S жолт. Принос на црна страница : 23,000 принос на страница во боја : 20,000 рок на траење : 24-36 месеци.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата