.

.

Премиум компатибилна замена на кертриџот за тонер за кертриџ Samsung MLT -D2055L - Црна со висок капацитет

Премиум компатибилна замена на кертриџот за тонер за кертриџ Samsung MLT -D2055L - Црна со висок капацитет

DEN 1199.84

Количината на стоката
Това е достапна

Компатибилен со висок квалитет Samsung MLT-D205 L тонер кертриџ за изведување со ласерските печатачи Samsung. Направено од фабрика за рака со внимание на контролата на квалитетот и само со користење на компоненти со највисок квалитет за да се обезбедат отпечатоци за квалитет близу ОЕМ. Овој компатибилен за кертриџот за тонер на Samsung MLT-D2055 L е произведен на истиот квалитет и спецификациите на приносот на страниците како оригиналниот бренд што го заменува. Премиум-квалитетен кертриџ за печатач. Го заменува оригиналниот (OEM) Samsung MLT-D2055 L тонер кертриџ. Ова не е оригинален кертриџ за брендови, тој е компатибилен или преработен кертриџ. Боја : Црна со висок капацитет.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата