.

.

Отомансон Американски тросед кревет со складирање, Бургундија

Отомансон Американски тросед кревет со складирање, Бургундија

DEN 3199.84

Количината на стоката
Това е достапна

Одморете се со најдобрите во удобноста на вашето семејство и пријатели. Ве поздравуваме да ја испробате нашата нова колекција на мебел што е произведена во партнер со мебел Casamode со цел да го постигнете најоптималниот можен квалитет. Модата и функцијата коалицираат за оптимална разноврсност, со што овој мебел е погоден за кој било простор и постојниот декор. Елегантниот чист-поставен тапацир е достапен во богата палета на бои за секој вид естетика. Исто така, има скриено складирање за вашите дополнителни неуредни работи, ќебиња, па дури и преполни играчки од вашите деца и миленичиња, и веднаш се претвора во секоја просторија во гостинска соба. За да го откриете ова во спиење, едноставно подигнете го дел од седиштето и кликнете на потпирачот за грб, дозволувајќи рамна позиција, која исто така ќе ви биде корисна ако само се чувствувате премногу уморни или мрзливи да одите во кревет откако ќе гледате некој ТВ. За полесно собрание, погледнете ги предвидените документи за собрание. 3-во-1 : Седнете, спијте, складирајте . Седнете удобно на нашиот потпис софа кревет кој е дизајниран со метал и градежништво на рамки за супериорна сила и долготрајна издржливост . Добијте добар ноќен сон само со користење на нашиот клик- Clack Technology со цел да се расплетува овој софа кревет во удобна положба за спиење.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата