.

.

Винего тросед кревет ткаенина футон тросед модерна разделена кабриолет софа што се лепи со перница за дневна соба и канцеларија, беж

Винего тросед кревет ткаенина футон тросед модерна разделена кабриолет софа што се лепи со перница за дневна

DEN 2399.84

Количината на стоката
Това е достапна

Софата софа со Vineego содржи дебел сунѓер со висока густина, елегантни раце и засилени цврсти нозе, што носи и оптимална удобност и стабилност. Со прекрасната постелнина на површината, многу е лесно да се исчисти, едноставно избришана со влажна крпа. Дизајнирано е во едноставен и елегантен стил, така што може да биде хармонична декорација во разни стил на соба. Во вашиот секојдневен живот, овој тросед може да ви обезбеди удобност, бидејќи грбот може да се навали на повеќе позиции, за да можете целосно да уживате додека седите или да се релаксирате. Кога ќе дојде вашиот гостин, може лесно да се прилагоди како кревет за да ги донесете вашите гости цела ноќ удобност. Изберете го за да изберете подобар живот. Карактеристики : -Даделен дизајн на креветот за потпирач за грб : потпирачот за грб на овој тросед е дизајниран со три фази на прилагодување за да се прилагоди на вашите различни позиции за седење. Потпирачот за грб може да биде целосно срамнет за да стане софа кревет за да ги задоволи вашите потреби за одмор. -Нестабилна ткаенина Futon софа : троседот е исполнет со пена со голема густина и е покриена со одлична ткаенина за дишење. Ова во голема мерка ја подобрува удобноста, дури и ако седите долго време, без да се чувствувате затнат. -Фирмална и издржлива рамка за софа од цврсто дрво : Софата е изработена од цврсто дрво како рамка за висока стабилност. И тоа е поддржано од густо црно гумено дрво затемнети нозе кои се многу цврсти. -Перект за каква било декорација : Огромниот тросед има и модерен и минималистички стил. Совршено се вклопува во дневната соба, спалната соба и пошироко. -Основа на соберете : потпирачите за рака се лесни за движење и ние ќе ви обезбедиме специјални упатства за инсталација за да можете брзо и лесно да го инсталирате овој тросед. Спецификации : Софа Димензии : 81 "L x 22.5" W x 37 "H Димензии на спиење : 73,5" L x 45 "W x 15" H Нето тежина : 74,96 bs пристигнува во една кутија Белешка : со поштенски предел во грбот За складирање на нозе, перници и хардвер. ♥ Ако имате какви било прашања, слободно контактирајте не ~ Е -пошта за услуги на клиентите : Hoffice Service@.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата