.

.

Collection Collection Womens Mirette Tru Comfort Foam Повлечете се на издигнати чизми на потпетици

Collection Collection Womens Mirette Tru Comfort Foam Повлечете се на издигнати чизми на потпетици

DEN 1.67

Количината на стоката
Това е достапна

Изгледот на возврат што совршено ќе се спари со вашите омилени гардероба, колекцијата Мирет од Journee. Оваа бута со тркалезна пети има мек вегански кожен материјал со панели за истегнување на страните за флексибилно вклопување. Индол од 4 мм TRU Comfort Fonam ™ ја нуди целата потребна поддршка, а густата газена ѓон додава совршена количина на зафат. Во колекцијата Journee, нашите чизми ќе ви го дадат тој удобен, но стилски изглед, совршен за кога сте во канцеларија до забавна ноќ надвор со девојчињата. Висина на пета : 2-инчен. Тип на пета : наредени. Висина на платформата : 1-инчен. Висина на вратилото : 5 инчи. Врвен обем : 10 инчи. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Повлечете. Стил на пети : круг. Поставена : ткаенина. Горниот материјал : Веганска кожа. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : 4 мм Тру удобна пена ™. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да варираат малку по големина . чизми. Глужд.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата