.

.

Речиси познати јуниори со ракав за пикање со ракав со здолниште

Речиси познати јуниори со ракав за пикање со ракав со здолниште

DEN 159.36

Количината на стоката
Това е достапна

Вашиот ноќен фустан за датум! Еден квадратен врат и ракавите на селани, даваат романтичен допир на овој фустан од здолниште од скоро познати, додека полите на шутли даваат неочекуван пресврт. Парови одлични и со патики и со блок потпетици за разни погледи. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина : M. Горенаведената должина на коленото. Квадратно деколте; Силуета на обвивка. Печатење на сите; Руфл полите. 100% полиестер. Машина за перење. Увезени. Замачкан фустан со здолниште за јуниори од скоро познат.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата