.

.

BeachlunchLounge женски излив за печатење фустан

BeachlunchLounge женски излив за печатење фустан

DEN 1.67

Количината на стоката
Това е достапна

Модерен со здолниште со треперење, овој фустан за печатење на плажа, лесен и проток, завршен со замолчени детали и долги ракави за мафини за да се додаде во романтичното чувство. Совршена миди -должина за викенди за викенд и обични социјални излети, таа се спарува со вашите омилени станови или сандали за да го повлече тој безгрижен изглед што го сакате. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. одговара : опуштено. Должина : Миди. Затворање : пуловер. Ракави : Долги ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Лесна ткаенина; печатење на сите; Y-врат со Tassel; Сместено ниво на здолниште. Женски нивоа за печатење фустан од Beach Lunch Lounge.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата