.

.

Персонализирани обетки со бамбус име

Персонализирани обетки со бамбус име

DEN 110.40

Количината на стоката
Това е достапна

Класичен стил на убавина достоен за кралско семејство! Изведете ја принцезата во вас со нашите многу популарни обетки од бамбус име. Ова шармантно парче има чиста, елегантна скрипта украсена од прекрасен дизајн кој може да се персонализира со најмногу 12 карактери за навистина уникатен стил. За многумина, овој дизајн служи како нивни прво или омилено обетки за име, бидејќи тоа е најавтентична реплика на обетките на иконите со имиња, сите ги запознавме и сакаме. Овој популарен стил стана задолжителен за секој lубител на накит и нема да сакате да го оставите надвор од вашата колекција. Персонализирани. Персонализирајте со 3 до 12 карактери. Сребрена позлатена. Приближно 1 1/4 ч од 1 1/4 W. Првата буква секогаш ќе биде капитал, следните букви ќе бидат мали.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата