.

.

Обеди на капка смола од мира

Обеди на капка смола од мира

DEN 2.33

Количината на стоката
Това е достапна

Обетка од солза на смола во нијанси на црна и кафеава боја, обетката за капка смола од мира е совршена неутрална изјава за какво било принудување. Материјали : месинг од златен тон, смола. Затворање : После назад. Мерења : 2 "x 3". Хипоалергичен. Обетка од солза на смола во нијанси на црна и кафеава боја, обетката за капка смола од мира е совршена неутрална изјава за какво било принудување.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата