.

.

Универзитетот Тервис во Колорадо Бафалос изолиран Тумблер

Универзитетот Тервис во Колорадо Бафалос изолиран Тумблер

DEN 412.32

Количината на стоката
Това е достапна

Изолиран софтвер за пиење Tervis обезбедува крајна комбинација на личност и перформанси за чисто уживање во пиење. Tervis tumblers имаат изолирана конструкција со двојни wallидови што ги одржуваат пијалоците топло или ладно подолго и ја намалува кондензацијата за да спречите прстени на вашата маса . Силен, отпорен на удар, без материјал за БПА, значи дека овие гушачи можат да земат негодување без да се разнишаат и нема да ги задржат вкусовите или нема да ги задржат вкусовите или мириси . Повеќето гушачи се микробранови, замрзнувачи и машина за миење садови безбедни за практичноста без важен и одговараат на повеќето држачи за чаши . Секој класичен Тумблер е и поддржан од гаранција за живот за да можете да купите со доверба.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата