.

.

Норхил Оз Силикон Тумблер Скинц, бел

Норхил Оз Силикон Тумблер Скинц, бел

DEN 2.33

Количината на стоката
Това е достапна

30oz Tumbler Skins Нашата коректна силиконска мешавина значително ќе ја намали температурата на површината на вашиот Тумблер кога е изложена на директна сончева светлина, истовремено правејќи го и лизгање доказ и отпорен на гребење на деликатни површини. Норхил Тумблер ракави се безбедни машини за миење садови, нетоксични и БПА бесплатни. Најдобро од сè што се направени за да ги вклопат повеќето брендирани 30 мл. Не'рѓосувачки челик. Норхил 30 мл силикон Тумблер ракав, бел : им одговара на сите јети, rtic и повеќето 30 унци не'рѓосувачки метеж на пазарот-. Спречува вашата не'рѓосувачка чаша да се загрее на сонце. Заштитниот силиконски ракав спречува чашата да се лизга наоколу-. Силиконски ракав се обвиткува околу дното на чашата за разлика од другите на пазарот, спречувајќи оштетување на кревки површини кога се поставени или испуштени-. Достапно во многу бои за да знаете која чаша е ваша кога виси во толпа.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата