.

.

Дин Фудс Динс Шербет, qt

Дин Фудс Динс Шербет, qt

DEN 0.67

Количината на стоката
Това е достапна

Шербет, ананас 1 QT (946 ml) од 1925 година. Додадена вештачка боја. Содржи : млеко. 1 QT (946 ml) Френклин Парк, IL 60131 800-395-7004 Деликусно богат и кремаст сладолед изработен со свеж крем . направени со високо квалитетни состојки од само луѓе на кои им веруваме . од традиционални и популарни фаворити до сезонски и регионално инспирирани Вкусови, има нешто за секого.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата