.

.

Сендвич за сладолед од сина зајаче неаполски 8pk

Сендвич за сладолед од сина зајаче неаполски 8pk

DEN 39.52

Количината на стоката
Това е достапна

Кремаста ванила, чоколадо и јагода намалена сладолед од маснотии, слоевит помеѓу две нафора со вкус на чоколадо. Има доволно за споделување и уживање со пријателите и семејството! И најдобриот дел? Не ви треба изговор за да уживате во еден. Па, ајде, што чекаш? Дајте се на зајачето. Намален сладолед од маснотии. Кошер. Дајте се на зајачето. Нахранете ја вашата забавна страна . 8pk - 4.25 fl oz.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата