.

.

Пумпа за отворена пета на Brinley Co.

Пумпа за отворена пета на Brinley Co.

DEN 703.84

Количината на стоката
Това е достапна

Премиер за вашиот најмногу глам изглед, Криси од Бринли Ко. Тенок каиш на глуждот и покриена блок -потпетица ја детализира оваа супер шик пумпа за елегантен изглед. Подлогата со подножје и веганските кожени надградби ја завршуваат оваа силуета со отворено пети. Висина на пета : 3 1/2-инчен. Тип на пета : Блок потпетица. Висина на платформата : рамен инч. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Бака. Тип на каиш : глужд. Стил на пети : Отворено. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : Веганска кожа. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата