.

.

Ournourneyе се изедначи женска удобна пена за удобност, врзани зашиени балетски станови на пети

Ournourneyе се изедначи женска удобна пена за удобност, врзани зашиени балетски станови на пети

DEN 0.67

Количината на стоката
Това е достапна

Партиски поглед без гужва, колекцијата Теја од Гурај. Ова рамен со укажани пети има свилен сатен нагоре, преполн со вратоврска на глуждот на глуждот за изглед инспириран од балет. Усогласеност од 4 мм TRU ™ insole го заснова дизајнот за дополнителна поддршка. Во колекцијата Journee, нашите рамни стилови ќе ве изгледаат исто толку професионални како шефот на работа за да ги имате најсечените чевли кога ќе излезете за ноќ. Висина на пета : 1/2-инчен. Тип на пета : Блок потпетица. Висина на платформата : рамен инч. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Врзете. Тип на каиш : завиткана на глуждот. Стил на пети : зашилен. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : ткаенина. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : 4 мм Тру удобна пена ™. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина . Обични. Облечи.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата