.

.

С. Поло Асн. Момчињата карираат кратки, големини 4-18

С. Поло Асн. Момчињата карираат кратки, големини 4-18

DEN 255.68

Количината на стоката
Това е достапна

Лесно влечење на шорцеви беа направени за игра, така што знаете дека ќе ви требаат повеќе од една. Овие меки и удобни шорцеви доаѓаат во забавни бои со везени лого дизајн. Верувајте ни, овие ќе бидат брз фаворит од игралиштето до кафетеријата. Опуштено вклопување. 9 3/4 "Подигнете. Приближно. Инт. Кратко за момчиња.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата