.

.

Чудо на нација момчињата ги закопуваат алатката шорцеви, големини 4- & хаски

Чудо на нација момчињата ги закопуваат алатката шорцеви, големини 4- & хаски

DEN 2.00

Количината на стоката
Това е достапна

Шорцеви подготвени за одмор од Wonder Nation му помагаат да се задржи додека се забавува на сонце. Се продава исклучиво на и. Еластична лента за половината со затворање на токи и поли -лента. 2 предни џебови; 1 џеб за заварување; 1 џеб за лепенка. Печатење на сите. 97% памук/3% спандекс. Машина за перење. Увезени. Печатете ги шорцевите за токи за момчиња од Wonder Nation.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата