.

.

Stuple Industries современа бела свитлива форма апстрактна сликарство сиво пловила врамена уметничка печатена wallидна уметност

Stuple Industries современа бела свитлива форма апстрактна сликарство сиво пловила врамена уметничка печатена

DEN 719.84

Количината на стоката
Това е достапна

Подигнете го вашиот дом или канцеларија на следното ниво со Sulpell Industries врамени пловечки платно wallидна уметност. Нашето премиум рачно испрекинато платно е поставено безбедно во цврста рамка за лесна тежина. Јазот во стилот на музејот помеѓу завитканото платно и рамката на кутијата дава илузија на лебдечки уметнички дела. Димензии : 17 x 1,7 x 21 рамка, 16 x 1,5 x 20 платно уметност. Големините на лебдечката рамка вклучуваат стандард : 17 x 1,7 x 21 преголема : 25 x 1,7 x 31. wallидната уметност е подготвена за виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашата покачена 1,7 "дебела лебдечка рамка е совршен додаток на нашата wallидна уметност во стилот на платно. Ние користиме само мастила со највисок квалитет во куќата со водечки решенија за печатење во индустријата. Платното е платно Раката се протегаше над издржлива фондација на дрво, а потоа се монтираше во модерна рамка за кутии . Уметничките дела се однесуваат на : современи, модерни, апстрактни, бели, едноставни. Дизајн од Лил Ру.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата