.

.

Женски FAU кожа сјај со двојни каички со високи потпетици

Женски FAU кожа сјај со двојни каички со високи потпетици

DEN 0.67

Количината на стоката
Това е достапна

Покажете го вашиот гламурозен стил со овие шик сјајни високи потпетици од Brinley Co. Овој пар потпетици имаат сјајни горе со тркалезна пети и се обезбедени со две ленти за глуждот. Чунки пета додава стил и стабилност за да се заврши дизајнот. Овие сјајни потпетици се конструирани од човечки материјали со сјајна завршница. На дизајнот се истакнува тркалезна пети. Висина на пета : 3 1/2-инчен. Тип на пета : Блок потпетица. Висина на платформата : 1/2-инчен. Ширина на чевли : Среден. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : направено од човекот. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата