.

.

Поставени листови за постелнина за постелнина, сет, светло сини цвеќиња, близнаци

Поставени листови за постелнина за постелнина, сет, светло сини цвеќиња, близнаци

DEN 1.33

Количината на стоката
Това е достапна

Дајте му на вашата соба живописен допир на сина боја со овие 4 парчиња постелнини поставени од благородни постелнина. Направени од високо квалитетен микрофибер, нашите премија предива се два пати потрајни од памук, отпорни на брчки и совршени за сите сезони. Секое парче е двојно четкано за ултра меко и пријатно чувство, а цветното дизајнирање со прекрасни сини нијанси помага да се додаде чувство за стил и боја во вашата соба. Благородни постелнини со 4 парчиња сет за постелнина вклучуваат : 1 рамен лист, 1 поставен лист, 2 перници (близнаци, близнаци XL комплети доаѓаат со 1 перница). Упатства за нега : Машинско миење ладно, суво суво, отпорно на избледување. Ткаен двојно четкан микрофибер дава супериорна удобност. 16 "Длабоки џебови опремени чаршафи. Без брчки-Нема потреба да се железо. Направено од ултра-перничиња и меки 90 GSM увезени микрофибер. Микрофибер го прави идеален за чувствителна кожа и оние со алергии. Се одликува со убава шема на цвеќиња во светло сина боја. Големини Достапни вклучуваат : Близнак, Фул, Кралица, Кинг, Кал Кинг. Водич за големина на големина на големина на големина на близнаци Вклучува : 1 Двоен вграден лист : 39 "W x 75" L + 16 "1 Twin Flive : 66" W x 96 "L1 стандардна перница за перници : 20 "W x 30" L сет на целосна големина Вклучува : 1 целосен вграден лист : 54 "W X 75" L + 16 "1 Full Flive Lese : 81" W X 96 "L2 Стандардна перница : 20" W x 30 "L Сет на големина на кралицата вклучува : 1 вграден лист на кралицата : 60 ​​"W x 80" L + 16 "1 Queen Flese : 90" W x 102 "L 2 Стандардна перница : 20" W x 30 "L сет на големина на кралот Вклучува : 1 крал Вметнат лист : 78 "W x 80" L + 16 "1 King Flese : 102" W x 105 "L 2 Кинг перница : 20" W x 40 "L CAL King Sime Set Вклучува : 1 Cal King Atted Sheet : 72" W x 84 "l + 16" 1 Cal King Flat : 108 "W x 102" L 2 Кинг перница : 20 "W x 40" L. Двоен лист има само 1 случај со перница. Направено во Кина.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата