.

.

Hearsенски хеланки на Никол Милер

Hearsенски хеланки на Никол Милер

DEN 1.00

Количината на стоката
Това е достапна

Чувствувајте се добро за вашето вклопување!. Никол Милер ја опремена модерната жена. Секое од нашите парчиња комбинира елеганција со навестување на бунт. Облеката на Никол Милер е практична, удобна, а на врвот на најновите трендови . Овие панталони се направени со материјал за влага за да може да останете свежи цел ден. Можете да одите директно од тренингот на вечера со вашите пријатели. . Овие обезбедуваат максимална покриеност додека се наведнуваат и се протегаат што никогаш нема да сакате да ги соблечете! Прекрасно дизајнирани и лесни, овие хеланки на сите намени доаѓаат со џебови и се одлични за сите вежби, вклучувајќи јога, бокс, фитнес, трчање, кревање, возење велосипед, вкрстено прилагодување или секојдневно секојдневно облекување. Половината. : 88% полиестер, 12% спандекс. Одлично за сите вежби или секојдневно секојдневно носење. Материјал : 88% полиестер, 12% спандекс. Упатства за нега : да се исчисти, машината да се мие ладно. да се исуши, воздухот/да се спушти суво на ниско ниво.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата