.

.

Страна за нова ставка - Инфо модул ZEEKIT, вторник, 07 декември, 8:45:17: PM

Страна за нова ставка - Инфо модул ZEEKIT, вторник, 07 декември, 8:45:17: PM

DEN 2.33

Количината на стоката
Това е достапна

Материјал : 80% полиестер/20% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 'и носи големина S. Fit : Опремена. Затворање : Повлечете стил со широк еластичен лента за половината за дополнителна удобност. Ockебови : Две џебови на страните. Карактеристики : Мека компресија меѓусебно; лесна ткаенина од праска; Карактеристики на влага. Jокеј есенцијал комунални услуги за потера за жени за жени.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата