.

.

Подобри домови и градини со кадифена кадифена целосна или кралица извајана свитка Дамаск бургунд утешител, секој

Подобри домови и градини со кадифена кадифена целосна или кралица извајана свитка Дамаск бургунд утешител,

DEN 719.84

Количината на стоката
Това е достапна

Овие удобности се реверзибилни и толку кадифен и меко. Тие се великодушно исполнети со надолу алтернативни полиестерски влакна полнење за убава мансарда. Додај мода во која било спална соба и се издржливи. Машината за лесна нега миење и суви реверзибилни големини : кралицата (86x92) и кралот (102x92) машина што може да се перат.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата