.

.

Сет на утешител на Вуе Шона

Сет на утешител на Вуе Шона

DEN 735.84

Количината на стоката
Това е достапна

Високиот моден дизајн се среќава со имагинативен и спонтан стил со сетот на утешител на 3-парчиња Vue Shawna. Овој трендовски обоен утешител на микрофибер се одликува со дизајн на текстура на апликации. Обратни карактеристики низ целата цврста земја што се координира назад кон лицето на утешителот. Комплетот Twin XL Comforter вклучува еден утешен 68x90 и еден стандарден срам од 20x26. Комплетниот комплет за целосен/кралица вклучува еден утешен утешен 90х90 и два стандардни шами од 20х26. Сетот на Кинг Комфортер вклучува еден утешител од 102х90 и два крал Шамс од 20х36. Шамовите се случајни и може да се појават поинаку од прикажаната слика (натпревар во пар). Сетот е 100% полиестер. Машина за перење. Големината Twin XL се продава како сет од 2 парчиња. Големините на кралицата и кралот се продаваат како комплети од 3 парчиња. 100% полиестер. Машина за перење. Направено во Кина.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата