.

.

Олиена модерен минималистички килим, магли со сина спа сина боја, килим со акцент од 2ft 3ft

Олиена модерен минималистички килим, магли со сина спа сина боја, килим со акцент од 2ft 3ft

DEN 3.33

Количината на стоката
Това е достапна

На задоволство волшебно, колекцијата Олиена ги истакнува динамичните детали на линеарните дизајни со навестувања на племенски обрасци. Енергијата се наира во микро-полиестер куп, оваа колекција е инхерентно отпорна на дамки, со што се килими стилски и функционален избор за области со висок сообраќај. Овој килим е мек, издржлив и лесен за одржување. Едноставни форми и неутрална палета на бои создаваат модерна позадина од средниот век за украси за дома, додека високо-нискиот куп додава зачудувачка димензионалност. Енергијата ја разоткри изградбата. Направено од полиестер. Идеално сместување во просторијата вклучува фоаје/влез, канцеларија, трпезарија, дневна соба, спална соба. Направено во Индија. Ние не препорачуваме да користите вакуумска лента за тепачки на килим; За мали излевања или дамки, користете топла вода и размачкана. Проверете ја етикетата за нега за какви било дополнителни упатства.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата