.

.

Белфорт BM30A наследство од слонова коска Традиционален традиционален килим за беж област, 8'x10 '

Белфорт BM30A наследство од слонова коска Традиционален традиционален килим за беж област, 8'x10 '

DEN 1992.00

Количината на стоката
Това е достапна

Деликатната убавина на килимот Ебан област нема да помине незабележана во вашиот дом. Овој зашеметувач на полипропилен би изгледал грациозно како централен дел во дневната соба или под масата во вашата официјална трпезарија. Неговата примамлива текстура доаѓа од скоро половина инчен, густ куп. Пресметајте го вашиот простор со одредена помош од Ебан. Перница вашите подови со овој килим и вашите чекори ќе се чувствуваат полесни од кога било. Не само што ќе вклучите шарм и стил во вашиот простор, туку и ќе додадете густ слој на удобност помеѓу нозете и подот . создаден со најголема грижа и финеси, ние самоуверено стоиме покрај нашите производи. Сите наши килими се направени со вашиот зафатен и бурен живот на ум. Отпорни на дамки и издржливи, нашите килими благодатно ќе стареат со вас и вашиот дом . Нашите килими се внимателно направени за да ги прилагодат сите видови на лични стилови. Ние сакаме да ви помогнеме да го креирате домот на вашите соништа, така што развивме широк спектар на шик дизајни во паметни бои и знаеме дека ќе го најдете вашиот совршен килим.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата