.

.

Атлетски дела женски атлетично јадро плетеа каприс

Атлетски дела женски атлетично јадро плетеа каприс

DEN 3.00

Количината на стоката
Това е достапна

Инстант леснотија. Овие удобни плетени Каприс од атлетски дела се предодредени да бидат ваш нов викенд за време на грешки или релаксирачки ден дома. Треба да ја проширите вашата атлетска облека? Направено. Овие Каприс се совршени за следната спортска активност. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина на S. ll-on. Еластична половината; Врза за влечење. 57% памук/38% полиестер/5% спандекс. Машина за перење. Увезени. Attemенска атлетска атмосфера од атлетски дела.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата