.

.

Skechers goolounge skechluxe Restful Jogger

Skechers goolounge skechluxe Restful Jogger

DEN 3.00

Количината на стоката
Това е достапна

Редефинирајте го опуштениот стил и удобноста со облеката Skechers Restly Jogger Pant. Мека, свиленкаста плетена француска терива, ткаенина ™ ткаенина во влечење на обичен моден џогер пот, пантолона со удобни карактеристики, 1x1 ребрестиот лента за влечење на половината и манжетните, отворените предни џебови и суптилното лого на дијаманти на задниот дел од пантолоните. Луксузно мека мешавина на влакна изработена од 71% рајон, 22% полиестер, 7% спандекс француски Тери обезбедува чиста удобност и без напор вклопување во текот на целиот ден. 28 "Inseam Skechers Women's Golounge ™ Skechluxe ™ Restful Jogger.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата