.

.

Loveубовна приказна женски долги ракави V-вратот фустан

Loveубовна приказна женски долги ракави V-вратот фустан

DEN 1.33

Количината на стоката
Това е достапна

Падот за овој романтичен фустан со врат од vубовна приказна која цвета во елегантни флорали и заврши со флеки, нивоа по полите. Моделот е 5’10 ”и носи големина S. над должината на коленото. V-врат; А-линија силуета. Затворање на поштенски патенти. Долги ракави со еластична манжетна. Само-вратен појас. Печатење на сите. Наредени. 100% полиестер. Машина за перење. Увезени. Долг ракав V-врат фустан од loveубовна приказна.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата