.

.

Крем путер од кикирики, тегла Оз

Крем путер од кикирики, тегла Оз

DEN 44.32

Количината на стоката
Това е достапна

Содржи тегли од 12 - 28 унца кремасти путер од кикирики. Содржи тегли од 12 - 28 унца кремасти путер од кикирики. Кремаста добрина!. Банани некој? За посебен третман, натопете во омилената чоколадна лента. 0 G транс маснотии по порција. Погледнете ги информациите за исхраната за содржина на маснотии и заситени маснотии.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата