.

.

Undies.com Classенски класичен микрофибер гаќички, 4-пакувања

Undies.com Classенски класичен микрофибер гаќички, 4-пакувања

DEN 0.33

Количината на стоката
Това е достапна

Изгледа добро и се чувствува одлично под сето тоа. Микрофибер гаќички од кои се сигурни дека ќе станат омилени. Забелешка : Ако паднете помеѓу големини, ве молиме, големината нагоре. 4-пакет вклучува : 4 пара гаќички. Тонг; Минимално покривање на грбот. Еластично бесплатно; ткаенина за дишење; лесен. Забелешка : Ако паднете помеѓу големини, ве молиме, големината нагоре. 82% најлон/18% спандекс. Машина за перење. Увезени. Микрофибер со 4 пакети, гаќички за жени од.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата