.

.

Без граници женски гаќички за микроот, 5 пакувања

Без граници женски гаќички за микроот, 5 пакувања

DEN 1.00

Количината на стоката
Това е достапна

Нежните, меките и пријатните, овие сјајни микроци од без граници имаат широк, цветен чипка од половината што ги гушка колковите за совршено вклопување. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина S. 5-пакет вклучува : 5 пара гаќички. Минимално покривање на грбот. Широк цветна чипка на половината. Тело : 84% најлон /16% спандекс; Чипка на половината : 90% најлон /10% спандекс. Машина за перење. Увезени. 5 пакувајте се поставени гаќички за микоња за жени од без граници.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата