.

.

Далас Маверикс - постер за wallидови на лого, 22.375 34

Далас Маверикс - постер за wallидови на лого, 22.375 34

DEN 3.00

Количината на стоката
Това е достапна

Ова е дизајнирано со високо квалитетни, разнобојни уметнички дела. Нашите постери се отпечатени на сјајна хартија. Овој постер може да се користи за украсување на која било просторија. Трендовите меѓународни постери имаат врвни трендови на брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Трендовите меѓународни постери користат уметнички дела со висока резолуција и се отпечатени на хартија за постер овластена за FSC. Вклучува 16 постери за лесна, апликација без оштетување. Trends International Nba Dallas Mavericks - Logo 21 wallиден постер : Печатено на побарувачка користејќи ја најдобрата технологија за печатење во класа. Автентично, официјално лиценцирано уметничко дело. Димензии на постер : 22.375 "x 34".

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата