.

.

Индијанаполис Колтс - athонатан Тејлор wallид постер со магнетна рамка, 22.375 34

Индијанаполис Колтс - athонатан Тејлор wallид постер со магнетна рамка, 22.375 34

DEN 303.84

Количината на стоката
Това е достапна

Овој тренд меѓународен НФЛ Индијанаполис Колтс - athонатан Тејлор 22 wallиден постер е дизајниран со високо квалитетни, разнобојни уметнички дела. Нашите постери се отпечатени на сјајна хартија. Лесно закачете го овој постер со магнетната рамка за да украсите која било просторија. Трендовите постери се карактеризираат со врвни трендови на брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Trends International, LLC е водечки издавач и производител на лиценцирани постери, календари, налепници и социјални канцелариски производи. Основана во 1987 година, трендовите го започнаа својот постојан раст врз основа на признаената потреба за интегрално партнерство помеѓу лиценцата, малопродажба и лиценца. Вклучува 2 пара дрвени шини со скриени магнети и појава на лагерна кожа. Лесно за склопување дизајн прави брза инсталација. Автентично, официјално лиценцирано уметничко дело. Димензии на постер : 22.375 "x 34", со рамка : 40 "x 24" x.5 ".

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата