.

.

Лажичка женска пумпа за пети на essесика Поинт

Лажичка женска пумпа за пети на essесика Поинт

DEN 2.33

Количината на стоката
Това е достапна

Овие пумпи за фустани од лажичка имаат потенцијал да трансформираат цела облека со елегантна силуета и впечатлива потпетица на стилето. Од утринското патување до ноќта надвор од девојчето, излезете во стил и останете удобни со амортизирање на мемориска пена. Продаден исклучиво на. 3,25 ”Стилето потпетица. Лизгајте на стил. Мемориска пена амортизирање на нога. Рачно изработено горно; гумени стапала. Увезени. Испорака пумпи за фустани за пети за жени. Лажичка. Запознајте ги вашите задолжителни. Инспирирајте се со забава, флертни парчиња, најновите трендови и некои неочекувани откритија. Еве сега-вашето барате сè што правите.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата